27 Січня, 2021 р., 17:24
         Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри» Сектору з питань запобігання корупції Управління ДСНС України у Чернівецькій області (03722) 4-68-85, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління  095-562-05-53, 099-201-71-01 та електронної адреси: bezpeka@cv.dsns.gov.ua.
27 Січня, 2021 р., 10:06
Державна служба України з питань праці перебуває у постійному контакті із працівниками та роботодавцями, у тому числі, за допомогою консультаційної телефонної лінії, запровадженої ще на початку 2020 року.
25 Січня, 2021 р., 11:48
За оперативними підсумками 2020 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 12,4 млрд гривень.
22 Січня, 2021 р., 08:43
Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
21 Січня, 2021 р., 10:42
Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.
20 Січня, 2021 р., 10:41
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:
14 Січня, 2021 р., 12:56
Державна служба України з питань праці інформує: при укладанні працівником трудового договору (контракту) роботодавець доводить до його відома умови оплати праці, розміри, порядок і строки виплати заробітної плати, підстави, згідно з якими можуть провадитися відрахування у випадках, передбачених законодавством.
14 Січня, 2021 р., 12:17
         За даними Українського гідрометеорологічного центру на території України протягом 13 – 16 січня 2021 року очікується ускладнення погодних умов:
13 Січня, 2021 р., 12:55
Державна служба України з питань праці роз’яснює: простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.
11 Січня, 2021 р., 10:35
Напередодні свята Водохреща Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області  звертає увагу громадян на можливі небажані наслідки для здоров’я та закликають утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірене дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохреща під пильним наглядом медичних працівників та представників служб порятунку! Ні в якому разі не купайтеся в стані алкогольного сп'яніння!