16 Квітня, 2021 р., 09:40
З 01.04.2021, у зв’язку із набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», змінено порядок виплати допомоги на поховання пенсіонера та недоотриманої пенсії у зв’язку з його смертю. До внесення змін, їх виплата здійснювалась через установи ПАТ «Укрпошта» разовими дорученнями. Відтепер, у вказаних випадках, кошти виплачуватимуться органами Пенсійного фонду шляхом їх зарахування на поточний рахунок одержувача (особи, яка має право на отримання виплат у зв’язку із смертю пенсіонера) в  банку, який є уповноваженим на проведення розрахунково-касових операцій з коштами Пенсійного фонду України. Отож, для оформлення таких виплат, при зверненні до сервісного центру крім основних документів  надаються реквізити рахунку, відкритого в одному з  уповноважених банків за вибором одержувача, на який скеровуватимуться кошти. З їх переліком можна ознайомитись за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/1906048-perelik-bankiv-upovnovazhenyh-na-vyplatu-pensij/
16 Квітня, 2021 р., 09:39
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».
15 Квітня, 2021 р., 16:01
Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
13 Квітня, 2021 р., 16:38
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: у березні на підприємствах, в установах та організаціях Буковини мали місце три випадки виробничого травматизму та 55  випадків професійних захворювань, 4 із яких - з летальним наслідком.
12 Квітня, 2021 р., 11:19
Управління Держпраці у Чернівецькій області  роз’яснює, як належно оформити період випробування працівника при його прийнятті на роботу.
07 Квітня, 2021 р., 11:42
Звертаємо увагу буковинців, що власники раніше оформлених паспортів громадянина України у вигляді ID-картки можуть скористатися можливістю  обміну документа в Управлінні ДМС у Чернівецькій області, розташованому за адресою: м. Чернівці, вул. А.Шептицького, 25. Донедавна таку послугу чернівчани могли отримати виключно в Чернівецькому МВ УДМС у Чернівецькій області за адресою: вул. Руська , 248-М.
07 Квітня, 2021 р., 11:42
«Електронна черга» - зручний онлайн-сервіс, створений фахівцями міграційної служби для максимально комфортного отримання громадянами адміністративних послуг у сферах міграції. Однак не для всіх послуг, які надає міграційна служба, необхідне попереднє бронювання місць в «Електронній черзі».
07 Квітня, 2021 р., 11:39
Епідемічна ситуація в Україні внаслідок COVID-19 залишається дуже напруженою - у «червоній» зоні наразі перебувають 10 областей та місто Київ. Крім того, у столиці з 5 по 16 квітня запроваджуються додаткові заходи безпеки - зокрема, користуватися громадським транспортом можна буде лише за спеціальними перепустками. Таке рішення спрямоване на максимальне обмеження соціальних контактів та запобігання таким чином поширенню Covid-19.
06 Квітня, 2021 р., 10:40
З початку 2021 року за сприяння Чернівецької обласної служби зайнятості знайшли роботу 1140 жителів області. З них 844 особи мали статус безробітного, для решти шукачів – знайшли роботу ще до надання статусу. Станом на 1 квітня 2021 року на обліку перебуває 8515 осіб.
05 Квітня, 2021 р., 14:47
Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснює: відповідно до статті  44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці, створення перешкод у діяльності посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці винні особи притягаються до дисциплінарної, адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності згідно із законом.