23 Березня, 2021 р., 13:41
З метою створення сприятливих умов для реалізації прав особи Державна міграційна служба України спільно з Державною податковою службою України реалізували експериментальний проект ID-14. Він полягає в тому, що особи віком від 14 до 18 років під час оформлення першого паспорта громадянина України у формі картки мають можливість одночасно зареєструватися в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
22 Березня, 2021 р., 16:18
Як і раніше, на кожному поверсі будинку адміністративного/побутового призначення і громадського будинку має бути в наявності не менше двох переносних (порошкових, водопінних або водяних) вогнегасників з масою заряду вогнегасної речовини 5 кг і більше.
19 Березня, 2021 р., 15:12
З початку пандемії 100 тисяч 603 застраховані особи знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму 114,2 мільйона гривень.
16 Березня, 2021 р., 11:28
Путильський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області  попереджає громадян про своєчасне інформування щодо виявлення вибухових пристроїв
16 Березня, 2021 р., 09:36
Впродовж січня – лютого 2021 року 502 роботодавці поінформували службу зайнятості про наявність 1695 вакантних посад. Зменшення пропозицій роботи, порівняно з аналогічним періодом 2020 року, відбулося на 49,9%. Середній розмір заробітної плати по всіх вакансіях складає 7363 гривень, у 2020 році було 6433 гривень. Майже 60% вакансій із заробітною платою вище мінімальної.
15 Березня, 2021 р., 11:07
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: упродовж двох місяців (січня - лютого) 2021 року в області зареєстровано п’ять випадків виробничого травматизму та 70 випадків професійних захворювань.
10 Березня, 2021 р., 11:42
Впродовж січня – лютого 2021 року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалося 10816 осіб, які мали статус безробітного, що в 1,4 рази (на 3093 особи) більше, ніж у січні – лютому 2020 року.
03 Березня, 2021 р., 10:41
           Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.                                                                                               Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.
03 Березня, 2021 р., 10:38
Тетяна Булавка: Для отримання пільг зі сплати податку за землю необхідно вчасно подати заяву Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка поінформувала землевласників про порядок отримання пільг зі сплати земельного податку.
01 Березня, 2021 р., 13:17
Буковинці, які надають майно в оренду, зобов'язані сплачувати податки! Наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно (квартиру, будинок, кімнату або ж нежитлове приміщення) в оренду іншій фізичній особі має задекларувати отриманий дохід та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 % та 1,5 % військового збору.