25 Жовтня, 2023 р., 09:55
Чернівецька обласна служба зайнятості у січні-вересні 2023 року видала 445 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці окремим  категоріям громадян.
18 Жовтня, 2023 р., 13:37
18 жовтня 2007 року Європейський Парламент започаткував Європейський День боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо небезпечного соціального явища; небайдужості громадськості до цієї проблеми та її візуалізації на глобальному рівні.
16 Жовтня, 2023 р., 12:05
Станом на 16 жовтня на території району виникло 96 пожеж, внаслідок яких загинули дві  людини. Більшість з них виникла через порушення правил пожежної безпеки. З настанням холодів різко збільшується кількість пожеж через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Отож, рятувальники вкотре закликають жителів району дотримуватись правил пожежної безпеки.
12 Жовтня, 2023 р., 15:08
Оголошуємо набір до Третьої штурмової бригади!
12 Жовтня, 2023 р., 15:06
Скріпи свій дух — вривайся у вирішальну битву!
12 Жовтня, 2023 р., 15:01
Третя окрема штурмова бригада ЗСУ
12 Жовтня, 2023 р., 09:34
З початку року у Чернівецькій області до служби зайнятості звернулися майже півтори тисячі роботодавців, які поінформували про 4740 пропозицій роботи. Рівень укомплектування вакансій по області складає 72,2%. Середня тривалість укомплектування вакансій  (без урахування терміну проходження профнавчання) складає 11 днів.
11 Жовтня, 2023 р., 16:09
У період похолодання зазвичай зростає кількість пожеж у помешканнях громадян, пов’язаних з використанням електрообігрівачів. Загорання може виникнути через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації обігрівачів або ж одночасне використання великої кількості електроприладів і обігрівачів, що може спричинити коротке замкнення електромережі та в подальшому пожежу.
11 Жовтня, 2023 р., 15:25
ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, розширює спектр надання послуг у центрах обслуговування громадян «Паспортний Сервіс» за кордоном. Відтепер іноземці та особи без громадянства (ОБГ) можуть подати документи для оформлення/обміну посвідки на постійне проживання в Україні у підрозділах у Варшаві (Польща), Берліні (Німеччина), Братиславі (Словаччина), Мадриді (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина).
11 Жовтня, 2023 р., 09:08
Головне управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє