Вітаємо!

Шановні бухгалтери! Вітаємо вас з вашим професійним святом і бажаємо, щоб він пройшов якомога веселіше, радісніше, щоб хоча б на один день ви забули про турботи, цифри і роботу, а просто насолодилися заслуженими вихідними. Успіхів вам і удачі в роботі!

15:47 16.07.2018

З Днем Конституції України

Шановні жителі громади! Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави. Бажаємо вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

19:43 27.06.2018

Навчальна поїздка

14-16 червня 2018 року  за підтримки програми «U-LEAD з Європою» відбулась навчальна поїздка в Львівську область.

18:35 20.06.2018

З 02 липня 2018 року будуть діяти нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

Головне  управління ДФС у Чернівецькій області  повідомляє, що відповідно до наказів Міністерства фінансів України від 05.02.2018 № 110 „Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у  національній валюті в органах Державної казначейської служби України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2018 за № 229/31681; від 07.03.2018 № 350 „Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету”, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 04.04.2018 за № 400/31852 та від 08.02.2018 № 126 „Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.02.2018 за № 256/31708 з  02 липня 2018 року запроваджується централізована модель  виконання дохідної частини державного та  місцевих бюджетів.

12:21 15.06.2018

Вітання з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.           З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю.                   Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.           Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.                    Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам! З повагою сільський голова   В. Полянчук та виконавчий комітет Селятинської сільської ради

08:33 15.06.2018

Звіт керівників ЗЗСО та ЗДО

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю з 06 червня по 08 червня 2018 року в Селятинській об’єднаній територіальній громаді було проведено самозвіт директорів Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ст., Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ст.,, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.Зайця, КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІст.», Шепітського,ЗДО, Плосківського ЗДО, Селятинського ЗДО.

21:31 12.06.2018

Участь у Карпатському форумі регіонального розвитку

01 червня 2018 року в Яремче в рамках другого дня Карпатського форуму регіонального розвитку "Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації" голова Селятинської сільської об'єднаної територіальної громади Валерій Полянчук презентував громаду. Він розповів про стратегічне бачння розвитку Селятинської ОТГ, один із напрямків - відкриття пунктів пропуску Ульма-Руська та Ізвоареле Сечевей- Шепіт в рамках Спільної операційної програми Україна - Румунія, що передбачає інвестицій в транспортну інфраструктуру, відкриття контрольно-пропускних пунктів та транскордонних проектів. Також Валерій Полянчук запросив присутніх відвідати колишню радіолокаційну станцію "Памір" , що на висоті 1600 м над рівнем моря на вершині гори Томнатик у селі Шепіт Путильського району Чернівецької області. Також Селятинська ОТГ пропонує відпочинок у Селятині в одному з найстаріших поселень Буковинської Гуцульщини, відвидини вольєра Селятинського лісництва та визначні пам'ятки громади.

15:31 02.06.2018