Новини

Відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів фізичної культури

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту  Селятинської сільської ради 06.11.2019 на базі  Селятинської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця. відбулось засідання ММЦПК вчителів фізичної культури закладів освіти Селятинської ОТГ.

08:33 08.11.2019

Остаточні результати олімпіад 02-03.11.2019

Шановні  педагоги ЗЗСО Селятинської сільської ради до Вашої уваги остаточні результати Всеукраїнських учнівських олімпіад проведених 02-03.11.2019 року з україніської мови та літератури, правознавства, Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Правознавство

16:23 04.11.2019

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

03 листопада 2019 року відповідно до графіку проведення ІІ етапу Всеукраїських учнівських олімпіад на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця в Селятинській громаді відбулося проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Участь взяли 7 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

21:27 03.11.2019

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді ім. Т.Шевченка

02 листопада в Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця проходив ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Тривалість виконання завдань становила три години. Протягом цього часу учні ЗЗСО Селятинської громади (20 учасників) демонстрували свої знання автобіографії та творів Т. Г. Шевченка, його бачення долі українського народу та значення шевченківського слова для України. Протокол конкурсу

19:05 02.11.2019

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

02 листопада в Селятинській громаді проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 18  школярів з чотирьох ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади (КУ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів",  Селятинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця, Шепітський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Плосківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів). Усі учасники гідно пройшли випробування з української мови та літератури. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради дякує педагогам ЗЗСО за підготовку школярів до участі в олімпіаді.

18:51 02.11.2019

День відкритих дверей

Путильський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області повідомляє, що 9 листопада 2019 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудеться День відкритих дверей направлений на популяризацію Державної служби України з надзвичайних ситуацій та героїчної професії рятувальника.

08:32 24.10.2019

Фестиваль "Гуцульський коник"

Шановні жителі  та гості  Селятинської громади! Запрошуємо Вас на фестиваль «Гуцульський коник - 2019» який відбудеться 31 жовтня в с.Селятин. В програмі фестивалю: святкова хода підводів та вершників; конкурси:  «Коні мої, коні» - показ виконання вправ кіньми «Гладь коня вівсом, а не батогом» - перетягування деревини «Який кінь, такий й їздець» кінські перегони  безпрограшна лотерея; юшка від громади;  святковий концерт. Бажаючим взяти участь  в конкурсах  та ознайомитись з його умовами - звертайтесь до оргкомітету фестивалю (Селятинська сільська рада) . Запрошуються до співпраці спонсори та зацікавлені особи.

21:00 21.10.2019

До уваги мешканців громади

Пожежа починається з невеликого займання, який іноді може ліквідувати навіть одна людина за наявності у нього спеціальних навичок і знань певних правил поведінки під час пожежі. Потрібно обов'язково знати де зберігаються в тому чи іншому приміщенні засоби пожежогасіння, а також пожежні сходи і запасні виходи з будівлі. Також незайвими будуть навички та знання з використання на практиці протипожежних балонів та інших засобів для гасіння вогню.

16:09 16.10.2019

У Селятині відбувся святковий концерт до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва 11 жовтня у Селятинському сільському будинку культури привітали військових, воїнів АТО, воїнів афганців Селятинської громади. Для них підготували святковий концерт працівники культури. Не обійшлося і без вручення нагород. На свято завітав військовий комісар Путильського районного військового комісаріату підполковник М. Рожка., який вручив воїнам АТО  грамоти та медалі до свята.

14:40 12.10.2019

Дотримання правил пожежної безпеки в осінньо - зимовий період

Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічнимопаленням.

16:22 09.10.2019