19 Листопада, 2021 р., 14:55
Сільським головою  Валерієм Полянчуком   та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Романом Косарем   було передано 7 сучасних ноутбуків, із встановленим програмним забезпеченням, педагогічним працівникам Шепітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
16 Листопада, 2021 р., 14:04
Державною міграційною службою України спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством цифрової трансформації України завершуються технічні роботи щодо формування та відображення на Єдиному порталі державних послуг та у мобільному застосунку «Дія» інформації, що міститься у посвідці на тимчасове або постійне проживання в Україні.
15 Листопада, 2021 р., 14:41
З початку року за направленнями Чернівецької обласної служби зайнятості проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 1087 безробітних, що на 27,1% більше, ніж у січні-жовтні 2020 року. 371 безробітний навчався у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
15 Листопада, 2021 р., 11:05
Державна служба України з питань праці продовжує надавати роз’яснення щодо найактуальніших питань процесу вакцинації працівників окремих категорій.
10 Листопада, 2021 р., 11:01
Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.
20 Жовтня, 2021 р., 12:16
Отримувачі адміністративних послуг у сферах міграції нерідко переймаються запитаннями:
19 Жовтня, 2021 р., 11:43
В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області підсумували результати  трьох місяців посиленої  інспекційної кампанії, націленої на мінімізацію нелегальної праці в регіоні.
18 Жовтня, 2021 р., 09:45
Дії при пожежі в громадському транспорті:
15 Жовтня, 2021 р., 13:48
Боржники із сплати земельного податку з фізичних осіб по населених пунктах Шепіт, Верхній Яловець, Нижній Яловець, Андреківське та Сарата
15 Жовтня, 2021 р., 13:42
Боржники із сплати земельного податку з фізичних осіб по населених пунктах Плоска та Лустун