15 Квітня, 2020 р., 08:57
Верховна Рада України прийняла законопроект №2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)». «За» проголосували 328 народних депутатів.
10 Квітня, 2020 р., 12:22
Відповідно до протоколу №22 від 09.04.2020 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протоколу №11 від 10.04.2020 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Селятинської сільської ради № 5 від 10.04.2020 року відповідно до законодавства України на території Селятинської об’єднаної територіальної громади з 1300 години суботи, 11 квітня, до 600 години  понеділка, 13 квітня запроваджені додаткові обмежувальні заходи, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях
01 Квітня, 2020 р., 16:34
Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.
01 Квітня, 2020 р., 09:52
Дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки у церквах, надто  під час Великодніх свят, знаходиться під постійним контролем державного пожежного нагляду Путильського району. Особлива увага приділяється дотриманню правил пожежної безпеки під час проведення богослужінь.
01 Квітня, 2020 р., 09:39
Проблема дитячих пустощів з вогнем на сьогоднішній день стоїть особливо гостро. Для її вирішення потрібні спільні скоординовані та цілеспрямовані дії батьків, вихователів і вчителів.
31 Березня, 2020 р., 20:00
Завдання держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн».
30 Березня, 2020 р., 10:53
Наразі ми переживаєм надзвичайно важкий час в історії. Разом із країнами в усьому світі, Україна переживає  кризу  у сфері охорони здоров’я, що  викликана  коронавірусом, який може уразити будь-кого та кожного. Кожен із вас та  кожен із ваших співгромадян наразі у ризику. Інколи симптоми проявляють себе підвищенням температури, кашлем та іншими проявами, але інколи, навіть коли симптомів немає, вірус все одно поширюється.
26 Березня, 2020 р., 20:45
Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал “Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо “Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.
26 Березня, 2020 р., 16:49
Відповідно до рішення засідання Кабінету Міністрів України 25.03.2020 щодо  запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року, протоколу  №3 від 26.03.2020  позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Селятинської сільської ради  та чергового засідання виконавчого комітету 26.03.2020 продовжити до 24 квітня 2020 року на усій території Селятинської сільської ради карантин.