17 Липня, 2020 р., 13:32
В рамках проекту "Підтримка ОТГ у боротьбі з пандемією COVID - 19" за підтримки програми "U-LEAD з Європою" Селятинська громада отримала благодійну допомогу від Міжнародного благодійного фонду "Карітас України": медичні захисні маски, костюми біологічного захисту, захисні  окуляри, рукавички, дезінфікуючі засоби, респіратори з клапаном та безконтактний термометр на загальну суму 17 612 гривень. Всі отримані засоби передано медикам громади!
17 Липня, 2020 р., 08:25
Путильський РС УДСНС вкотре нагадує про правила поведінки на водних об’єктах.
17 Липня, 2020 р., 08:22
Серед вакансій, зареєстрованих у Чернівецькому обласному центрі зайнятості, – 84 із зарплатнею від 10 до 18 тисяч гривень. Вільні посади є для шукачів роботи і з вищою, і з професійно-технічною, і з середньою освітою.
17 Липня, 2020 р., 08:20
Чимало громадян хибно вважають, що для підтвердження страхового стажу достатньо записів у трудовій книжці. Насправді ж, відповідно до чинного законодавства, за періоди роботи після 01.01.2004 до страхового стажу зараховуються тільки ті періоди діяльності, за які сплачені страхові внески. Лише записів у трудовій книжці з печатками підприємства про прийняття на роботу, відомості про трудову діяльність, переміщення, звільнення, заохочення  не є підставою для врахування вказаних періодів роботи до стажу при обчисленні пенсійної виплати. Відповідно, підтвердженням набутого після 1 січня 2004 року стажу є тільки дані з реєстру застрахованих осіб про сплату страхових внесків, а не записи в трудовій книжці.
15 Липня, 2020 р., 09:42
16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Ухвалення цього документа стало підґрунтям відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Цього року Україна відзначає 30 років від цієї події.
10 Липня, 2020 р., 15:28
На Буковині сьогодні у базі даних служби зайнятості є 941 актуальна вакансія, у порівнянні з минулим роком зменшення відбулося на 30%. Пропозиції роботи  є у медичних та фармацевтичних закладах, на комунальних та переробних підприємствах.
10 Липня, 2020 р., 15:24
Близько третини від загальної кількості пожеж щорічно виникають у житловому секторі. З 899 пожеж, котрі трапилися від початку року в Чернівецькій області, 329 було ліквідовано саме у житловому секторі. Пожежі, котрі стаються у домоволодіннях, завдають значних збитків: цього року вогонь знищив 73 будівлі, пошкодив 265 споруд, у полум’ї згоріли 14 автомобілів. Загальні збитки від пожеж у житловому секторі становлять майже 38 мільйонів гривень. Та, на жаль, ці пожежі обраховуються не лише матеріальними втратами. У 2020-му році в житловому секторі вогонь забрав життя 25 буковинців, 16 людей було травмовано.
09 Липня, 2020 р., 09:57
Для забезпечення безперебійного електропостачання АТ «Чернівціобленерго» виконує роботи по капітальному та поточному ремонту електрообладнання. Виконання цих робіт неможливе без знеструмлення електрообладнання та мереж.
04 Липня, 2020 р., 09:15
З метою вивчення стану та удосконалення організації дистанційного навчання під час карантину, Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації здійснює  анонімне онлайн-опитування батьків учнів закладів загальної середньої освіти щодо якості дистанційного навчання.