17 Листопада, 2019 р., 16:01
17 листопада на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.О. Зайця проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпади з фізики.
16 Листопада, 2019 р., 20:28
16 листопада на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім О.Зайця та Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та інформатики. Участь взяли 19 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади.
15 Листопада, 2019 р., 11:39
При похолоданні ситуація з пожежами набула особливої гостроти. Кожного тижня до пожежно-рятувальної служби стали надходити десятки повідомлень про все нові й нові пожежі, що виникають внаслідок порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, або електрообігрівачів. Від вогню й диму кожну добу гине, або одержує травми людина. Це є результатом того, що в повсякденних турботах, рятуючись від холоду багато, хто не звертає увагу на дотримання правил пожежної безпеки, стан приладів опалення, а це рано чи пізно обертається пожежею. Також дуже багато загорянь у цей період почало виникати і внаслідок куріння у ліжку, найчастіше в нетверезому стані. Адже люди, які зловживають алкогольними напоями, зараз їх розпиття здійснюють в квартирах і розвиток подій іде за одним і тим сценарієм. Людина випила, потім закурила у ліжку та не помітила, як задрімала і при цьому випустила з рук недопалок..
15 Листопада, 2019 р., 09:19
Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.
15 Листопада, 2019 р., 08:50
Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії,
10 Листопада, 2019 р., 15:22
10 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  серед учнів 7-11 класів на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця. В олімпіаді прийняло участь 11 учнів  з ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади.
10 Листопада, 2019 р., 12:33
09 листопада в Селятинській громаді проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та географії. В олімпіаді взяло участь 15 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради.
08 Листопада, 2019 р., 08:33
Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту  Селятинської сільської ради 06.11.2019 на базі  Селятинської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця. відбулось засідання ММЦПК вчителів фізичної культури закладів освіти Селятинської ОТГ.
04 Листопада, 2019 р., 16:23
Шановні  педагоги ЗЗСО Селятинської сільської ради до Вашої уваги остаточні результати Всеукраїнських учнівських олімпіад проведених 02-03.11.2019 року з україніської мови та літератури, правознавства, Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Правознавство
03 Листопада, 2019 р., 21:27
03 листопада 2019 року відповідно до графіку проведення ІІ етапу Всеукраїських учнівських олімпіад на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця в Селятинській громаді відбулося проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Участь взяли 7 учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів.