07 Травня, 2019 р., 09:10
  Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ на 2019 рік, з метою популяризації здорового життя, розвитку фізкультури та спорту ОТГ в неділю, 05 травня  2019 року, на базі  КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» проведено турнір з міні-футболу серед аматорський команд ОТГ.
06 Травня, 2019 р., 09:03
03 травня 2019 року, о 10.00 год. у Шепітському ЗДО «Світанок» відбулася великодня розвага «Великодня казка» за участю вихованців дошкільної групи (вихователь Заєць О.С.). На розвагу були запрошені батьки вихованців, діти ясельної групи та працівники закладу дошкільної освіти.
26 Квітня, 2019 р., 13:03
25 Квітня, 2019 р., 13:23
24 квітня 2019 року в м. Чернівці відбувся ІІІ етап обласних змагань «Олімпійське лелеченя».
23 Квітня, 2019 р., 16:42
18 квітня 2019 року на базі Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичних міжшкільних циклових предметних комісій учителів української мови та літератури, українознавства, іноземних мов з проблеми: "Використання інноваційних методів навчання на уроках української мови і літератури та іноземних мов".
22 Квітня, 2019 р., 10:15
ЧИ ПРИЄМНО ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ ТА ІНВЕСТУВАТИ В ГРОМАДУ-НЕЧУПАРУ? Відповідь очевидна.
19 Квітня, 2019 р., 15:22
Головний спеціаліст Путильського відділу обслуговування громадян Ігор Микитчук провів виїзний прийом для мешканців Селятинської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить десять сіл.
18 Квітня, 2019 р., 10:02
Начальник Путильського відділу обслуговування громадян Іван Каптарь провів нараду з працівниками районного відділу Державної податкової інспекції з питань погашення заборгованості зі сплати ЄСВ фізичними особами-підприємцями.
18 Квітня, 2019 р., 10:01
На базі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, продовжуючи низку запланованих зустрічей з роботодавцями-страхувальниками на тему «Питання щодо заповнення звітності по застрахованих особах та ведення обліку застрахованих осіб», фахівцями Фонду проведено семінар-навчання з представниками платників єдиного соціального внеску, які використовують працю найманих працівників.