24 Серпня, 2019 р., 09:54
23 серпня в день Державного прапора України в Селятинському сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений 28-й річниці незалежності України.
21 Серпня, 2019 р., 20:51
20 серпня 2019 року проходив огляд готовності закладів освіти  Селятинської сільської ради ОТГ до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період комісією у складі: Полянчука В.К. – голови Селятинської сільської ради ОТГ, Бойчака А.О. – заступника голови Селятинської сільської ради ОТГ, Косаря Р.Д. – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, Бевзи П.І. фахівця державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путильського районного управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області та Яловяка Н.В. – провідного інспектора Путильського РС  УДС НС України в Чернівецькій  області.
17 Липня, 2019 р., 09:00
14 липня до ДПРЧ-6 по телефону 101 звернулися мешканці м. Київ за допомогою.
14 Червня, 2019 р., 08:37
Селятинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:
26 Травня, 2019 р., 20:37
Польова кухня з Костянтином Грубичем побувала в Селятинській громаді 25.05.2019. Мета "Польової кухні" донести доцільність відкриття непрацюючих митниць, зокрема Руська - Ульма в нашій громаді.
16 Травня, 2019 р., 22:22
Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТГ, на базі  відділу державної прикордонної служби „Селятин” Чернівецького прикордонного загону 15 травня  2019 року проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура-Кордон». В грі взяли участь команди Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Киселицької, Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Плосківського, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».
16 Травня, 2019 р., 18:20
14 травня 2019 року на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів математики, фізики та інформатики  з проблеми «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу».