29 Листопада, 2019 р., 20:26
29 листопада відбувся практичний тур ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання на базі комунального закладу "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Селятинської сільської ради ОТГ.
28 Листопада, 2019 р., 21:11
27 листопада 2019 року в проведено нараду з керівниками закладів освіти, кухарями та медичними працівниками закладів освіти Селятинської ОТГ та постачальниками де була приділена особлива увага питанню щодо впровадження в дію регіонального плану заходів «Дітям Буковини – здорове харчування на 2020–2022 роки» який затверджений розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації від 21.11.2019 року № 1128 – р. Такий ж план заходів розроблено на місцевому рівні. В нараді взяли участь представники Путильського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, які висвітили наступні питання:
28 Листопада, 2019 р., 14:05
21 листопада 2019 року на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів початкових класів Селятинської  ОТГ на тему: «Системно-діяльнісний підхід в навчанні молодших школярів. Мовно-літературна освітня галузь».
24 Листопада, 2019 р., 16:29
24 листопада на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
23 Листопада, 2019 р., 22:49
 23 листопада на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
22 Листопада, 2019 р., 08:49
Основні правила безпечної поведінки з вогнем: Щоб не допустити пожежі необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки:
20 Листопада, 2019 р., 20:15
Під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти» щодня виконують свою роботу тисячі рятувальників. Щоб повною мірою відповідати цьому девізу, вогнеборці чимало зусиль спрямовують на попереджувальну роботу, запобігаючи пожежам та надзвичайним ситуаціям. Зокрема, фахівці Служби порятунку організовують роз’яснювальну роботу й серед підростаючого покоління.
20 Листопада, 2019 р., 20:13

18 Листопада, 2019 р., 20:09
Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічним опаленням.
18 Листопада, 2019 р., 20:04
Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнських учнів олімпіад з фізики та історії ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської громади