30 Грудня, 2019 р., 15:21
Шановні жителі громади!
20 Грудня, 2019 р., 17:42
Дякуючи Благодійного Фонду «Я Майбутнє України» було організовано поїздку 19 грудня до резиденції Святого Миколая в кризовому центрі «Місто Добра»  м. Чернівці, для дітей  найбільш вразливих категорій населення Селятинської ОТГ.
10 Грудня, 2019 р., 12:19
В понеділок 9 грудня 2019 року на базі Плосківського ЗДО відбувся  інтегрований семінар – практикум за участі директорів та вихователів ЗДО, керівників ШМО початкових класів, вчителів образотворчого мистецтва, практичних психологів Селятинської сільської ради з проблеми: «Наступність між дошкільною та початковою освітою в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».
06 Грудня, 2019 р., 12:19
Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради ОТГ.
04 Грудня, 2019 р., 21:29
Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та інформаційних технологій серед школярів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради ОТГ
03 Грудня, 2019 р., 09:14
Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, зарубіжної літератури та ХХ Міжнародного мовного конкурсу імені П. Яцика
01 Грудня, 2019 р., 20:19
01 грудня на базі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури та ХХ Міжнародний мовний конкурс імені П. Яцика
30 Листопада, 2019 р., 21:04
30 листопада на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради ОТГ пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
30 Листопада, 2019 р., 19:08
  30 листопада на базі комунального закладу "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та в Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.