27 Червня, 2018 р., 19:43
Шановні жителі громади! Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави. Бажаємо вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.
20 Червня, 2018 р., 18:35
14-16 червня 2018 року  за підтримки програми «U-LEAD з Європою» відбулась навчальна поїздка в Львівську область.
15 Червня, 2018 р., 12:21
        Головне  управління ДФС у Чернівецькій області  повідомляє, що відповідно до наказів Міністерства фінансів України від 05.02.2018 № 110 „Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у  національній валюті в органах Державної казначейської служби України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2018 за № 229/31681; від 07.03.2018 № 350 „Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету”, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 04.04.2018 за № 400/31852 та від 08.02.2018 № 126 „Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.02.2018 за № 256/31708 з  02 липня 2018 року запроваджується централізована модель  виконання дохідної частини державного та  місцевих бюджетів.
15 Червня, 2018 р., 08:33
Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.           З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю.                   Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.           Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.                    Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам! З повагою сільський голова   В. Полянчук та виконавчий комітет Селятинської сільської ради
12 Червня, 2018 р., 21:31
Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю з 06 червня по 08 червня 2018 року в Селятинській об’єднаній територіальній громаді було проведено самозвіт директорів Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ст., Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ст.,, Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.Зайця, КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІст.», Шепітського,ЗДО, Плосківського ЗДО, Селятинського ЗДО.
02 Червня, 2018 р., 15:54
Сто місцевих рад на Буковині увійшли у двадцять вісім ОТГ
02 Червня, 2018 р., 15:31
01 червня 2018 року в Яремче в рамках другого дня Карпатського форуму регіонального розвитку "Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації" голова Селятинської сільської об'єднаної територіальної громади Валерій Полянчук презентував громаду. Він розповів про стратегічне бачння розвитку Селятинської ОТГ, один із напрямків - відкриття пунктів пропуску Ульма-Руська та Ізвоареле Сечевей- Шепіт в рамках Спільної операційної програми Україна - Румунія, що передбачає інвестицій в транспортну інфраструктуру, відкриття контрольно-пропускних пунктів та транскордонних проектів. Також Валерій Полянчук запросив присутніх відвідати колишню радіолокаційну станцію "Памір" , що на висоті 1600 м над рівнем моря на вершині гори Томнатик у селі Шепіт Путильського району Чернівецької області. Також Селятинська ОТГ пропонує відпочинок у Селятині в одному з найстаріших поселень Буковинської Гуцульщини, відвидини вольєра Селятинського лісництва та визначні пам'ятки громади.
02 Червня, 2018 р., 15:25
Куди спрямують кошти, цікавилися гості з Сумщини
02 Червня, 2018 р., 15:18
У планах – перший спільний проект у сфері зеленого туризму
29 Травня, 2018 р., 18:00
Проекти рішень сесії Селятинської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку для платників єдиного податку першої та другої груп на 2019 рік», «Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на 2019 рік», «Про встановлення ставки туристичного збору на 2019 рік».