06 Березня, 2019 р., 09:50
02 березня 2019 року в   Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини  відбувся обласний етап фестивалю – конкурсу народного танцю. Селятинську сільську раду ОТГ представляли два хореографічні колективи.
01 Березня, 2019 р., 09:09
Органи Державної казначейської служби України здійснюють погашення заборгованості за судовими рішеннями у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою” №440 від 03.09.2014.
01 Березня, 2019 р., 09:07
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Вказаним Порядком визначено механізм перерахунку з 01.03.2019 раніше призначених пенсій за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, із застосуванням коефіцієнта 1,17.
01 Березня, 2019 р., 09:02
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Перерахунку підлягають пенсії, обчислені у порядку, визначеному Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” у розмірі відшкодування фактичних збитків.
25 Лютого, 2019 р., 11:26
Пенсійний фонд України реалізував унікальну можливість щодо доступу громадян, в тому числі і фізичних осіб-підприємців, до їх особистих персональних даних через веб-портал. Уже понад 32 тисячі буковинців оцінили переваги електронних послуг і стали активними користувачами веб-порталу Пенсійного фонду України.
25 Лютого, 2019 р., 08:25
У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління в області за участю представників обласної державної адміністрації, роботодавців, профспілок, ветеранських та інших громадських організацій, засобів масової інформації. Розглянули підсумки роботи пенсійної служби краю протягом 2018 року та окреслили завдання на 2019-й.
25 Лютого, 2019 р., 08:20
         22 лютого 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся фестиваль-конкурс народного танцю.
21 Лютого, 2019 р., 09:09
        Путильський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області повідомляє, що 2 березня 2019 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудеться День відкритих дверей направлений на популяризації Державної служби України з надзвичайних ситуацій та героїчної професії рятувальник.
18 Лютого, 2019 р., 09:04
Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради ОТТ на 2019 рік, 13 лютого 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся конкурс сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття».