12 Серпня, 2021 р., 10:26
Комісія закладу освіти і комісія органу управління зобов'язані завчасно перевірити безпечний стан приміщень для їх функціонування в новому навчальному році як основний показник їхньої готовності.
12 Серпня, 2021 р., 10:25
З початку року послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 451 демобілізований військовослужбовець, які брали участь в АТО/ООС. Статус безробітного мали 354 військовослужбовці.
12 Серпня, 2021 р., 08:27
Державна служба України з питань праці надає детальні роз’яснення щодо особливостей  працевлаштування, звільнення з роботи, надання відпусток, проходження медичних оглядів молоді.
11 Серпня, 2021 р., 10:02
10 серпня 2021 року члени обласної комісії щодо визначення рівня підготовки закладів освіти до нового навчального року до складу якої входили представники Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Вижницької районної державної адміністрації, спільно з головою Селятинської територіальної громади та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради оглянули приміщення та кабінети, пришкільні території, харчоблоки, спортивні зали та майданчики закладів освіти громади, поспілкувалися з директорами шкіл та обговорили ряд нагальних питань, націлених на покращення якості надання освітніх послуг дітям. Особливу увагу приділили стану харчоблоків, медичних кабінетів та необхідності проведення вакцинації.
06 Серпня, 2021 р., 10:49
На обліку у Вижницькому відділенні управління знаходиться – 4476 страхувальників, з них: 1172 - юридичні особи, 3302 – фізичні особи –підприємці та 2  - члени фермерського господарства
03 Серпня, 2021 р., 15:00
Упродовж тривалого часу у Державній службі України з питань праці діє сервіс «інтерактивний інспектор». За час існування сервісу посадовими особами територіальних управлінь Держпраці  надано консультацій та роз’яснень з питань законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також щодо надання адміністративних послуг 192 тисячам 750 громадянам.
29 Липня, 2021 р., 10:21
За оперативною інформацією Центру громадського здоров’я України за останні дні спостерігається збільшення кількості підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Так, за 26 липня в Україні зафіксовано 681 новий підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 37, медпрацівників – 5).
29 Липня, 2021 р., 08:12
У першому півріччі 2021 року 1197 підприємств, установ та організацій Чернівецької області подали до служби зайнятості інформацію про наявність 4656 вільних посад. Найбільше вакансій було на підприємствах переробної промисловості (23,3%), сільського, лісового та рибного господарств (13,6%), оптової та роздрібної торгівлі (11,2%), транспорту (8,6%), у сферах охорони здоров’я (8,0%) та освіти (5,9%).
15 Липня, 2021 р., 11:13
За даними Держпраці України,  Чернівецька область увійшла до числа регіонів, де з початку інспекційної кампанії спостерігається найвища динаміка працевлаштування найманих працівників.