17 Травня, 2021 р., 13:00
Державна служба України з питань праці інформує  щодо обов’язкового проходження медичного огляду певними категоріями працівників.
12 Травня, 2021 р., 08:55
Станом на 12 травня 2021 року у Чернівецькій області майже 700 актуальних вакансій, це на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Навантаження на одне вільне робоче місце складає 12 осіб (на 4 особи більше ніж у минулому році).
11 Травня, 2021 р., 15:56
Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України, щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей, звертається до кожного громадянина країни, особливо до батьків.
11 Травня, 2021 р., 15:55
Статтею 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застрахована особа (офіційно працевлаштована особа) має право на лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, витрати на таке лікування 100 % фінансуються Фондом соціального страхування України.
07 Травня, 2021 р., 16:00
Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури,  молоді та спорту Селятинської сільської ради ТГ на 2021 рік, з метою популяризації здорового життя, розвитку фізкультури та спорту ОТГ в середу, 05 травня  2021 року, на базі  КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» проведено турнір з міні-футболу серед аматорських команд ТГ.
06 Травня, 2021 р., 08:23
За підсумками І кварталу 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів було забезпечено 2 138 застрахованих осіб і їх дітей.
06 Травня, 2021 р., 08:22
Весільний та відпускний сезон відкрито, тож для багатьох молодят постає питання своєчасної заміни паспортних документів. Адже під час перетину кордону через невідповідність персональних даних особи інформації у наявному паспортному документі можна отримати відмову на в’їзд та зіпсувати весільну подорож.
30 Квітня, 2021 р., 14:31
Звертаємо увагу буковинців, а також іноземців та осіб без громадянства, що у травні зазнає змін режим роботи УДМС у Чернівецькій області.
26 Квітня, 2021 р., 15:11
Навесні, коли стовпчик термометра з кожним днем показує все вищу температуру повітря, люди масово починають виїжджати на пікніки.  Але не всі, на жаль, дотримуються елементарних правил пожежної безпеки на природі. Крім того, з приходом тепла, люди починають активно   прибирати свої присадибні ділянки та очищати поверхню землі випалюванням сухої трави.
26 Квітня, 2021 р., 13:40
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.