22 Березня, 2019 р., 09:35
20 березня 2019 року в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся фестиваль-конкурс «Рідна пісня» серед закладів загальної середньої освіти Селятинської ОТГ присвяченій 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.
20 Березня, 2019 р., 13:45
З 1 березня 2019 р. перерахунок пенсії в Чернівецькій області проведено понад 197 тисячам пенсіонерів.
20 Березня, 2019 р., 13:44
Упродовж січня – лютого 2019 року  суб’єкти господарювання нашого краю отримали 672 ліцензії, з них 384 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольних напоїв та 288 – тютюнових виробів. За ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети Чернівецької області отримали 1,8 млн. грн. – повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області.
18 Березня, 2019 р., 16:49
Фахівці управління аудиту впродовж січня – лютого цього року провели 21 документальну перевірку платників податків -  юридичних осіб (у січні-лютому 2018 року таких перевірок було 33). Серед яких 11 планових та 10 позапланових - про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.
11 Березня, 2019 р., 16:45
         5 березня 2019 року в спортивному залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Зайця відбувся турніру з волейболу серед жіночих команд Селятинської ОТГ з нагоди 8 березня. Турнір відбувся за ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту, і підтримки керівництва Селятинської сільської ради ОТГ метою пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед молоді та дорослих.
06 Березня, 2019 р., 11:16
Путильський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернівецькій області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних та ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.
06 Березня, 2019 р., 09:50
02 березня 2019 року в   Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини  відбувся обласний етап фестивалю – конкурсу народного танцю. Селятинську сільську раду ОТГ представляли два хореографічні колективи.